O nas

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi remontowo- wykończeniowe wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Działamy na rynku nieprzerwanie ok 2008 roku. Nasza wiedza branżowa i profesjonalne podejście do każdego zlecenia są poparte wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie pozytywnymi opiniami naszych klientów. Posiadamy bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu nasze prace wykonujemy w sposób szybki i profesjonalny.

Wybierając naszą firmę, otrzymują Państwo profesjonalne doradztwo, gwarancję jakości i terminowość wykonywanych zleceń.
Ponieważ wiemy jak ważna jest dla naszych klientów unikalność, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając fachową pomoc w realizacji Państwa pomysłów oraz doborze i zakupie materiałów. W razie potrzeby posiadamy własny transport, z możliwością wykorzystania go do przewiezienia zakupionych przez Państwa materiałów budowlanych.

Realizujemy zlecenia indywidualne i biznesowe.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Począwszy od remontów, poprzez adaptacje, po modernizacje. Naszym priorytetem jest wysoka jakość, a co za tym idzie – zadowolenie Klienta. Wieloletnie doświadczenie oraz stały monitoring, zarówno rynku, jak i obowiązujących trendów, sprawia, iż jesteśmy wysoce konkurencyjną firmą z branży. Nasza specjalizacja to: wykończenia i remonty łazienek, kuchni, mieszkań, domów. Adaptacja i przebudowa pomieszczeń. Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Sufity podwieszane, montaż płyt gipsowych i gładzie, oraz płytkowanie i klejenie glazury. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników jest gwarantem fachowo i precyzyjnie wykonanych prac. Wysoka jakość świadczonych usług sprawia, iż realizowane przez nas inwestycje nawet po kilkunastu latach wyglądają jak nowe. Oferujemy Państwu również wykonanie zupełnie bezpłatnej i nie wiążącej wyceny zlecenia.